KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 12257280
nr 1225 7280
Tavla
Allmoge, Uppklistrad, 83x60
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 december 2018
kl 19:34:28
100 kr
150 kr